Телевизор, LG 50UA75003LA, 50" 4K UltraHD TV 4K (3840x2160), DVB-T2/C/S2, webOS 25 Smart, ThinQ AI, Alpha 7 AI Processor, WiFi, HDR10 pro, HLG, ALLM/HGiG, 4K Upscaling, AI Sound pro, Multiple View, HDMI eARC, LAN, USB, Bluetooth, Google Cast, 2 Pole Stand, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Размер на екрана, inch50" (127 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияLED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25 ThinQ
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h65 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm121.5 x 23.0 x 76.0 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm
ДругиAlpha 7 AI Processor 4K Gen8
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch50
ТехнологияLED
Резолюция3840x2160
Smart функцияДа
Честота, Hz60
МрежаДа
BluetoothДа
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h65
Енергиен класF
ПодкатегорияТелевизори 50"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло11.80кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)50
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Smart TVДа
Честота на опресняване (Hz)50
HDMI портове (count)3
Операционна системаwebOS
HDR поддръжкаHDR10 Pro, HGiG, HLG
Wi-FiДа
BluetoothДа
USB портове (count)2
Енергиен класG
VESA монтаж200x200
Тегло11.80кг
LG 50UA75003LA 50" 4K Ultra HD Smart телевизор с webOS 25 и AI процесор
Ключови предимства
Технически спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана50" (126 см)
Резолюция4K UHD (3840 x 2160)
HDRHDR10 Pro, HLG, HGiG
Процесорα7 AI Processor 4K
Операционна системаwebOS 25
Smart TVДа
Wi-FiДа
HDMI портове3 (с eARC поддръжка)
USB портове2
VESA монтаж200 x 200 мм